Ürün Gamı

Kimyasal bir reçine olan ve diğer termoset plastiklerde olduğu gibi önceden sıvı halde bulunup sekiz ile on saatte donarak katı duruma geçen epoksi, ancak bir hafta içerisinde son sertliğine erişerek asıl dokusuna kavuşur. Çoğunlukla iki komponentli olan, kolay uygulanma özelliğinin yanı sıra mekanik dayanımı üst seviyelerde bulunan epoksi, özellikle cam ve karbon elyaf ile kombinlendiğinde, çok daha uzun ömürlü ve mukavemet gücü yüksek olmaktadır.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan; zemin çözümlerinden astar boyaya, macundan montaj ve yapıştırma elemanlarına kadar geniş bir ürün gamı bulunan, sergilediği performans ile alanının alternatifsiz en mükemmel sonuçlarını sağlayan epoksi, yeni jenerasyon buluşların bize en büyük armağanıdır. Uzay, havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanlarında kullanılan ve tercih önceliği oluşturan bu ürün, İnşaat ve yapı sektöründe de pek çok sorunun çözümü için uygulanmaktadır.

Yapıların zemin kaplamalarında, beton aramaların çatlaklarının onarılarak mühendislik ve inşaat kusurlarının kapatılmasında, çelik donatıların yerleştirilmesi ve montajında, yüzey yapıştırılmalarında kullanılan ve mükemmel sonuçlar veren bu ürün, dayanım ömrü ve deforme olmadan sürdürdüğü varlığı ile geniş bir hizmet gamına sahiptir.